Kniha návštěv

Datum: 25.03.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Tunel a na konci světlo.

Zdravím všechny Kovaničáky. Je to špatné období, ale věřím, že vše se v dobré obrátí. Vím, že každý odpovědný hráč si trénuje doma jak jen může. Vím a ani to není možné aby se byl schopen připravit co nejlépe, ale je to pořád lepší než nic nedělat. Já fotbal už hrát nemůžu, ale stejně se snažím alespoň cvičit jak to jen jde. Mám rotoped, pak takovej ten orbitrek na šlapaní, dělám kliky a chodím do lesa načerpat sílu a hlavně energii. Hrozně dobře mi dělá v lese objímat stromy. Některé mají fakt hodně energie a já ji nějak cítím. Je to úžasný, přijít z lesa a cítit se takovej silnej. Nemužeme ven a tak alespoň něco. Přeju všem hodně štěstí na zvládáni té situace která nás postihla. Vidím v tom tunelu na konci světlo které posílám všem kteří milují fotbal a vůbec všechny Kovaničáky. Uvidíte, že se vše vrátí do normálu a zase bude křiku a napětí na fotbalových stadionech. Tak ještě jednou hóóóóóóóóóóóóóódně štěstííííííííííííííííííííííííííííí, kdo má štěstí má vlastně všechno.

Datum: 13.03.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: fotbal

Nazdar mládenci, tak nám ten fotbal zrušili. Koronavirus je svině, ale nedá se nic dělat. Zdraví je přednější. Jsem zvědavej kdy to zruší. Ale dle zdrojů možná až v květnu. Tak alespoň trénujte aby byla kondice.

Datum: 31.01.2020

Vložil: Sklena

Titulek: Budiž světlo !

Kamarádi KANCI, zítra,v sobotu 1.unora proběhne od 8 hod. na hřišti brigáda za účelem vztyčení sloupů osvětlení a následně připojení světel a slavnostnímu rozsvícení !! K tomu je zapotřebí minimálně 8 zdatných kanců,tak věřím,že se nás alespoň tolik sejde ! Tato akce je milníkem v historii klubu, protože si budeme moci chodit zavítat i potmě !! Vzpomínám na mladá léta,kdy jsme opojení penivym mokem čekali v noci na to, až vyleze pořádně Měsíc a dáme si bosou ligu na velké brány ! Bylo to moc pěkný a většinou jsme dohrávali za letního svítání,kdy byl pažit ideálně zvlhly ranní rosou a my byli příjemně unavení a na nějakej ten ukoplej palec,nebo bouli na čele po srážce se soupeřem nikdo nekoukal ! Byla to romantika,ale svět jde kupředu a my už nebudeme muset spoléhat na svit Měsíce,ale od soboty už si na noční bosou ligu normálně posvitime a budem to mydlit celou noc až do svítání !!! Moc se na noční matche těším a ať žijí FK Kovanice ! Jak říká klasik(myslím, že to byl sám Bůh Stvořitel ) " Budiž světlo " !!!

Datum: 31.12.2019

Vložil: Franta bláha

Titulek: Přání

Ahoj chlapi abych nezapomněl přeji krásného a pohodového silvestra a v Novém roce hóóóóóóóóóóóóóóóóóóódně štěstíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí všem. Kdo má štěstíííííííííííí má vlastně všechno.

Datum: 05.01.2020

Vložil: Sklena

Titulek: Re: Přání

Franto,za všechny KANCE díky za Tvoje přání a i já bych se rád připojil a popřál všem fanouškům a hráčům a jejich rodinám hodně zdraví a štěstí v roce 2020 !!! A jelikož všechny teamy FK Kovanice na sobě makaji celou zimu včetně Vánočních svátků,tak jsem přesvědčen, že na jaře přijdou i velká vítězství na poli sportovním ! A i kdyby se náhodou nedařilo pořád vítězit ,tak všichni víme, že naší největší výhrou je super parta,radost z toho,jak nám funguje mladeznickej fotbal a dobrej pocit z vykonaný práce na zvelebení NAŠEHO SVATOSTÁNKU ! Práce na zavlažování a osvětlení se daří a to nás musí hrát u srdce !!! Díky všem a ať už je tu jaro a můžem se setkávat na hřišti a porážet soupeře a pak to probírat u pivka !!

Datum: 21.12.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Důležité upozornění !

Kamarádi KANCI,pouze připomínám, že nedělní brigáda na zavlažování hřiště je již zítra od 9:00 hod. Předem děkuji za hojnou účast !!!

Datum: 19.12.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Tradiční bendy + fotky

Kamarádi KANCI, tuto neděli 22.12.2019 se od 13:30 hod.kona tradiční zápas v bendy hokeji v našem svatostánku před stánkem na asfaltu ! Při této příležitosti dodělame pár drobností důležitých k zavlažování pažitu na hrací ploše, dále proběhne prodej fotek (kdo si ještě nevyzvedl ), dále proběhne pasování nových členů fanklubu a dále volná zábava s muzikou ( DJ SIOUX s megafonem )! Na závěr si poprejem krásné Vánoce a půjdem domů k rodinám ! S heslem KANCI KAMARADSTVIM ŽIJÍ a FOTBALEM VÍTĚZSTVÍ !!! se zatím loučím, mějte se fajn a hlavně KLÍDEK !!!

Datum: 08.12.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Brigáda pokračuje ještě dnes !

Kamarádi KANCI, včera byla zahájena brigáda na hřišti za účelem osvětlení našeho svatostánku ! Účast byla celkem slušná (až 13 kanců ) , nálada výborná, udělal se velký kus práce a všem zúčastněným velký dík ! Nás starý psy moc potěšila účast mladasu(Ondra,Kuzda, Pedro Suchac,Luky Krejča ....)Jsme moc šťastný, že dorazili a dokázali, že jim na klubu opravdu záleží a my starý se nemusíme už o budoucnost klubu vůbec obávat ! Práce se udělalo hodně,ale je potřeba přijít ještě dnes od 8 hod. a vše dotáhnout do úspěšného konce,aby radost z dobře vykonané práce byla úplná ! Večer po brigádě proběhl ještě hokejový zápas na ZS v Nymburce a posezení na zimaku a poté v RZ a dále nevím... Prostě, včera to byl zahul a proto prosím: " Kdo máte ještě trochu sil, doražte dnes na hřiště, ať to dodělame !!! Díky KANCI !

Datum: 03.12.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Brigáda +prodej fotek

Kamarádi KANCI,tuto sobotu 7.12.2019 proběhne v našem svatostánku brigáda na výkopové práce pro osvětlení hrací plochy ! Byl bych moc rád,kdyby i z řad fanoušků přišel někdo pomoci ! Jídlo a pití zajištěno, vezměte si z domova pouze lopatu a dobrou náladu a přijďte na 9 hod. na hřiště ! Předem děkuji za účast ! Na této akci proběhne i prodej fotek z našeho focení po zápasech s Loučení a Přerovem ! Nechal jsem udělat několik kusů navíc, takže budou k mání i pro členy fanklubu, kteří si nestihli předem zamluvit ! Cena velké fotky cca 45 Kč ! Vemte si tedy i pár kaček,pokud budete mít zájem! Zatím díky a těším se na Vás kamarádi v sobotu ! S heslem :"KAMARADSTVIM ŽIJÍ A FOTBALEM VÍTĚZSTVÍ " !!!!! se loučím .

Datum: 03.12.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Setkání pod stromečkem !

Kamarádi KANCI, minulý Čtvrtek jsme se " náhodně" setkali někteří na rozsvěcení vánočního stromečku ! Vše bylo krásné, naše dětičky zaspivali koledy, ohňostroj, svařené víno červené atd.Jelikoz byly ale zima,byl jsem nucen pod nátlakem některých kanců,ale hlavně kancic, věrných fanynek našeho klubu , zakoupit trochu toho lahodného moku z Karlových Varů ! Cena topiva 189 Kč . Doufám, že mi kamarádi KANCI nebudete mít za zlé,pokud tuto částku odečtu z naší kasy ! Chápu, že ti z KANCŮ, kteří nebyli na této akci byli ochuzeni,ale my vás čekali a čekali a čekali kdy dorazíte, až byla láhev prázdná.Vim, že láhev Becherovky není ideální investice do fanklubu,ale pro jednou, když budou ty Vánoce , nám prosím odpuste,vy co jste nebyli ! Konečný stav NAŠÍ pokladny tedy činí 617 Kč

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

III.Třída

A mužstvo: 1.K.Lhota 36:11 21
 2.Stratov 23:0 16
 3.Poříčany B 22:11 15
 4.Milčice 13:16 13
 5.Milovice B 17:30 12
 6.Třebestovice 29:14 11
 7.KOVANICE 23:19 9
 8.Semice B 17:17 9
 9.Hořátev 9:11 9
10.Tatce 20:26 6
11.Všechlapy 11:20 6
12.Sadská B 13:23 5
13.Bobnice 8:28 4
14.Bříství 12:27 3
 

        

Střelci :         

Andriichuk V.    14

Kubina O.           2

Procházka R,     2

Jelínek J.            1

Král J.                 1

Hobort A.            1

Šafra J.               1

Krejčík Mn.         1

 

 

 

Ml. žáci :

 

1.Kostomlaty 73:18 16
2.Semice 36:35 15
3.Sadská 41:35 10
4.Litol 28:25 9
5.KOVANICE 19:43 9
6.Lysá 12:53 0
     
     

 

Střelci: