Rožďalovice

V dalším kole okresního přeboru jsme 21.5. zavítali na hřiště Rožďalovic. Do prvního poločasu jsme vstoupili velice dobře a na hře nebylo vůbec znát, že předposlední tým hraje na hřišti čtvrtého celku tabulky. Soupeře jsme vůbec do ničeho nepustili a naopak jsme sami do poločasu třikrát skórovali. První branku si ve 25.minutě po centru Pepi Jelínka srazili hlavou do vlastní branky obránci sami. Druhou branku přidal po hezké individuální akci sám Pepa Jelínek a třetí uklidil do branky Marian Bureš. Jedinou vážnou situaci před naší brankou jsme museli řešit ve 45. minutě, když rozhodčí odpískal malou domů, ale z hranice malého vápna domácí naši zeď neprostřelili.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí a v 55. minutě dokázali snížit na 3:1, poté přišli těžké minuty, když nás dvakrát zachránila tyč a několika zákroky se blýskl i Kuba Krátký. My jsme byli ale stále nebezpeční z rychlých brejků, z nichž dokázal dva proměnit Petr Kukla a uklidnil naše nervy. Posledních 20. minut jsme hráli proti 10, protože po zranění jednoho hráče domácích už neměli koho střídat, přesto dokázali ještě kosmeticky upravit výsledek na 2:5. Po nevalném výkonu z minulého týdne byl náš dnešní výkon balzámem na duši, kterému nechybělo nasazení, bojovnost a zodpovědnost.

Rožďalovice - KOVANICE 2:5 (0:3)

Krátký - Stránský, Hanuš, Poklop, Krejčík (18.Suchý) - Bureš (80.Chmel), Kopecký R., Trégl, Kubina (89.Dvořák D.) - Kukla, Jelínek

branky : Kukla 2, Jelínek, Bureš, vlastní

žk : Stránský